Autor textu MediaGuru
České agentury Young&Rubicam a Starcom se dostaly na shortlist
mezinárodního festivalu v Cannes v kategoriích Media a Press.
Mezinárodní kreativní festival Cannes Lions vyhlásil shortlisty v kategoriích Press a Media, kde bodují české agentury.
Mediální agentura Starcom MediaVest se dostala do užšího výběru v kategorii Media s kampaní Vykutálená rošťárna pro Fidorku společnosti Kraft Foods. Na loňského apríla například nechala v průběhu dne celkem 39krát vypnout v reklamním breaku televizní signál.
V kategorii Press do užšího výběru postoupila česká agentura Young & Rubicam s kampaní na Biolit pro společnost Bochemie.
Starcom MediaVest a Young & Rubicam se tak zařazují vedle agentury Leagas Delaney, která se dostala na shortlist v kategorii Direct s vodními tácky pro Rajec, a Fleishman-Hillard, jenž je na shortlistu v kategorii PR s kampaní Hledáme rodiče.
-kch-
Autor textu MediaGuru
Flexi od Kooperativy staví svou digitální kampaň na krátkých rozhovorech
dětí s prarodiči.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.
Jeho příchod má podpořit posun Taste směrem k systematičtější
strategické práci se značkami a k propojování marketingu s byznysovými
cíli klientů.