Autor textu MediaGuru
První česká unscripted show Spolu a hladoví bude mít premiéru 1. dubna na
HBO Max současně v Evropě i v USA.
Osmidílná lifestylová série s Lukášem Hejlíkem a jeho dcerou Klárou Hejlíkovou s názvem Spolu a hladoví bude mít premiéru 1. dubna na HBO Max v rámci celé Evropy a USA. Je výletem do světa gastronomie, putováním po Česku i příběhem o vztahu dospívající dcery a otce. Vznikla v rámci produkce Max Original.
Série diváky provede po republice: od Slovácka po Orlické hory či od Šumavy po Litomyšl. Oba navštíví staré hostince, kiosky u cesty či luxusní penzion. Nevynechávají ani atrakce jako jeskyně, koupaliště nebo lanovky na vrcholky hor, a tak má být série i zdrojem inspirace pro výlety. Na svých cestách se navíc potkávají s lidmi, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Jednotlivé díly se věnují aktuálním tématům z oblasti foodie scény, ekologie nebo urbanismu.
Režisérem série je Matěj Chlupáček, držitel Českého lva, který už s HBO Europe spolupracoval na druhé sérii Terapie (společně s režisérem Petrem Zelenkou) nebo na celovečerním filmu Polednice.
Společně s premiérou, tedy od 1. 4. bude aktivní speciální webová stránka spoluahladovi.cz, kde uživatelé naleznou tipy na výlety a doporučení.
-mav-
# HBO Max # Lukáš Hejlík # Klára Hejlíková # Max Original # série # Spolu a hladoví # unscripted show
Autor textu MediaGuru
Streamovací služba Oneplay rozšířila svou nabídku o exkluzivní rozhovor
britského moderátora Grahama Nortona s Madonnou, který vznikl pro BBC One
u příležitosti vydání jejího nového alba Confessions II.
V Uherském Hradišti začal 52.ročník festivalu Letní filmová škola,
který se vyznačuje uvolněnou atmosférou, důrazem na rovnováhu českých
filmových novinek a kurátorsky vybraných cyklů filmové historie.
Technologie pomoci především zvýšit efektivitu výroby a urychlit
produkční procesy, uvedl v diskusi odborné platformy KVIFF Industry na
Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech Kevin Chong z UtopAI
Studios.