Autor textu MediaGuru
Ve výběrovém řízení na novou reklamní agenturu si České dráhy vybraly
DDB Prague.
České dráhy si v tendru vybraly pražskou reklamní agenturu DDB. Ta Českým drahám zajistí kompletní ATL a BTL komunikaci. Úkolem bylo oslovit i ty, kteří vlakem běžně necestují. Vystřídá tak stávající Havas, která v poledních letech připravila několik kreativ s Ivanem Trojanem.
Spolupráce odstartovala oficiálně začátkem roku 2025. První novinkou bude televizní spot, který představí vlakové soupravy ComfortJet. Proměnou projdou také BTL materiály, jako například letáky nebo plakáty, a celková marketingová komunikace.
„Cílem bylo sjednotit všechny linky komunikace, a zvýšit tak rozpoznatelnost značky. To všechno v duchu našeho claimu Moderně a spolehlivě,“ říká Jakub Otava, ředitel Odboru komunikace ČD.
České dráhy se navíc stávají oficiálním dopravcem agentury. „Každý teambuilding nebo jakákoliv pracovní cesta. To všechno bude mít v DDB odteď jedno společné. Skvělé výhledy, pohodlné sedačky a taky třeba restaurační vůz. Prostě kamkoliv se v agentuře vydáme, pojedeme vlakem,“ uvedl Jan Faflík, CEO DDB Prague.
-mav-
# reklama # agentura # tendr # DDB # České dráhy # marketingová komunikace
Autor textu MediaGuru
Třetí řada reality show Zrádci startuje na Prima+ ve středu 16. září a o čtyři dny později, 20. září, na TV Prima.
Na nově vytvořenou pozici Digital & Growth Director v agentuře
Mindsquared nastupuje Adam Chudárek, který bude odpovídat za rozvoj
digitálních služeb, využití AI nástrojů a propojení digitálních,
mediálních a strategických aktivit agentury.
Do čela marketingu a komunikace Letiště Praha se Marek Zeman postaví od
1. září.