Autor textu Kateřina Straková
Skupina ČEZ bude na jaře propagovat svého virtuálního operátora Mobil od ČEZu. Využije k tomu soutěže, kterou podpoří komunikací na internetu a v outdooru.
Soutěž je určena všem novým zákazníkům, kteří se rozhodnou přejít k Mobilu od ČEZu. „Celá soutěž by se dala ve zkratce vystihnout slovy: změníte operátora, číslo vám zůstává, získáte výhodné ceny volání i SMS a navíc soutěžíte o skvělé výhry,“ uvádí Veronika Svobodová, ředitelka produktového a segmentového marketingu ČEZ Prodej.

Jarní kampaň je podpořena na internetu prostřednictvím microsite www.zmenteoperatora.cz a online reklamou.

Doplní ji komunikace v outdooru na tzv. lampposterech, a to především v Praze, a dále roznáška informačních letáků mimo distribuční území ČEZ.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Z 257 přihlášených prací se jich na shorstlist letošního ročníku
soutěže ADC Czech Creative Awards probojovalo 120.
V ulicích Prahy se začali objevovat nafukovací sloni, odkazující na slona
v místnosti, tedy problém, o kterém se ví, ale nemluví.
Na rozšířenou nabídku Magenta TV o streamovací službu Disney+ upozorňuje
nová kampaň T-Mobile.