Myslíte si, že Vás na internetu již nic nepřekvapí?

čtvrtek, 01. ledna 1970, 01:00 TV MediaGuru

Víkendová mediální oddychovka: Myslíte si, že znáte všechny typy populárních stránek, zajímavosti atp.? Myslíte si, že nejde přijít s něčim novým?

Já si to již pomalu začínal myslet. Jako protřelý surfer, který už na internetu viděl ledacos, jsem již na Síti dlouho nespatřil něco, co by mne opravdu silně emocionálně zasáhlo a smíchem rozechvělo mé jinak stabilní surfařské náčiní.

A stalo se:). Jelikož jsem si nedávno koupil želvičku (malá, roztomilá, nadprůměrně inteligentní:) a protože jako každý čerstvě zamilovaný člověk jsem se o želvičkách snažil zjistit maximum - dostal jsem se oklikami na web, který opět zpestřil můj pohled na internetovou kreativu!

Turtle TV

Ano, Želví Televize. Televize, kde vystupujou jen samé želvy a je třeba uznat, že se jedná o profíky. Jednoduché stránky s geniálním obsahem Vás (mě) vtáhnou (vtáhly) do svých nejzazších odkazů. Pokud byste totiž želvičku měli, nebo znali někoho, kdo ji má, určitě byste jen těžko odolávali sekci e-shop s objednáním CDčka, které obsahuje želví videa;-) No, posuďte sami. Krom sekce videí jsou zajímavé i další kategorie (jako např. interakce s vědmou;).