Zpravodajství iDnes.cz je v televizorech Samsung

úterý, 28. února 2012, 05:38 Internet & Mobil, TV MediaGuru

Zpravodajství portálu iDnes.cz se po webu, mobilech a tabletech objevilo i v televizích.

Ve spolupráci s firmou Samsung spustil iDnes.cz zpravodajský widget ve všech televizorech Samsung s připojením na internet.

Zpravodajský widget nabízí stejný obsah jako webová verze iDnes.cz kromě blogů. Na hlavní obrazovce je výběr pěti top článků. V levé části obrazovky divák najde menu, kde si pomocí ovladače vybírá mezi rubrikami. Články se pak zobrazují vpravo, listovat lze po stránkách a zobrazit tak i starší články. Je možné také přehrání videa ve článcích a procházení fotogalerií.

„Televizní widget doplnil ostatní zařízení, kde už je naše zpravodajství dostupné. Zpravodajství iDnes.cz na TV Samsung je v současné době bez reklam. Pokud budou mít klienti o inzerci v tomto novém produktu zájem, ve spolupráci s firmou Samsung se budeme snažit vyjít vstříc,“ řekl ředitel iDnes.cz Jaroslav Kábele.

„Chceme rozšiřovat možnosti využití chytrých televizorů a Blu-ray Disc přehrávačů Samsung ve specifických místních podmínkách,“ doplnil Jan Vaníček, content manager společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

-mav-