Stoniš jmenován programovým ředitelem TV Barrandov

úterý, 25. září 2012, 11:12 Lidé, TV MediaGuru

Novým programovým ředitelem TV Barrandov je Marek Stoniš. Funkce se ujímá s platností od úterý 25. září.

S účinností od úterý 25. září byl do funkce programového ředitele TV Barrandov jmenován Marek Stoniš.  Ze své pozice bude odpovídat za skladbu a dramaturgii programu této čtvrté nejsledovanější celoplošné stanice, oznámila  v úterý výkonná ředitelka Empresa Media Kateřina Jelínková.

Marek Stoniš současně zůstává pověřen řízením redakce společenského týdeníku Instinkt, který vydává Empresa Media, majoritní akcionář TV Barrandov. „Uvádíme tak do praxe proklamovaný záměr o využití potenciálu a propojení redakcí tištěných titulů a televize,“ uvedl Robert Kvapil, předseda představenstva Barrandov Televizní Studio.

Stoniš tak přejímá post, který opustil Janis Sidovský, dlouholetý programový šéf TV Barrandov.

TV Barrandov však stále neuvedla, kdo bude zastávat pozici generálního ředitele. Ta v současnosti náleží Martině Liškové. Sepukluje se ale, že bude nahrazena Robertem Kvapilem.

Změny v managementu čtvrté nejsledovanější stanice souvisejí se změnami v akcionářské struktuře provozovatele televize. Majoritním akcionářem se nedávno stala společnost Empresa Media, působící rovněž na tiskovém trhu.

Marek Stoniš, foto: Empresa Media

-mav-