Lukačovič se víc zapojí do řízení Seznam.cz

pátek, 07. prosince 2012, 08:33 Internet & Mobil MediaGuru

Generálním ředitelem internetového tuzemského lídra nadále zůstává Pavel Zima.

Ivo Lukačovič, zakladatel a většinový majitel Seznam.cz, se rozhodl více se věnovat aktivitám společnosti Seznam.cz. Chce být chodu firmy blíže
a bude ovlivňovat strategii a fungování služeb společnosti Seznam.cz. Nebude mít žádnou speciální exekutivní roli, Pavel Zima zůstává generálním ředitelem společnosti zodpovědným za chod a fungování společnosti, oznámila v pátek mluvčí Irena Zatloukalová.

„Dlouhodobá práce z domova mi už nevyhovovala a Seznam.cz mi začínal chybět, a proto jsem se rozhodl, že se do něj vrátím, se všemi výhodami, které jako majitel a předseda představenstva mám. Chci se hlavně věnovat našim produktům a předávat své vize dál,“ uvedl Ivo Lukačovič, zakladatel a většinový majitel Seznam.cz.

Pavel Zima je i nadále generálním ředitelem, který společnost řídí a má pod sebou kromě výkonného ředitele Michala Feixe i produkty společnosti Seznam.cz. „Ty budou nyní reflektovat přání a vize majitele společnosti, který bude mít vždy finální slovo u těch produktů, kterým se bude chtít věnovat,“ uvádí Zatloukalová.

S návratem zakladatele se Seznam.cz vrátí od ledna i ke svému původnímu sloganu: Seznam.cz, najdu tam, co neznám. Tento slogan má poukazovat na už před rokem produktově avizovaný „návrat ke kořenům“.

-mav-