Stream.cz má nové pořady, na reklamu se zaměří Charvát

středa, 03. dubna 2013, 11:10 Internet & Mobil MediaGuru

Martin Charvát z agentury Konektor bude tváří jednoho z několika nových pořadů internetové televize Stream.cz.

Pořad s názvem Vypečené reklamy bude jedním z několika nových pořadů, který během jara uvede internetová televize Stream.cz z portfolia společnosti Seznam.cz. Kreativní ředitel agentury Konektor Martin Charvát v něm bude upozorňovat na reklamy, které většinou vznikají svépomocí a mimo profesionální agentury a objevují se v českém prostředí. „Chtěl bych upozornit na reklamy, které jsou kolem nás, ale o kterých se tolik nemluví,“ řekl při představení Charvát. Centrem jeho zájmu tak budou podivuhodné nápady českých živnostníků.

Stream.cz tak do svého programu vrací pořad o reklamě, který dříve pod názvem Hůl na reklamu připravoval Vilém Rubeš. Obě strany se ale nerozešly v dobrém, Rubeš se domníval, že Seznam.cz jeho pořad cenzuruje, Seznam oponoval.

Seznam.cz chce pokračovat v nastolené strategii pasivní zábavy, kdy uživatelům sám nabízí videa. Tato strategie se Seznamu osvědčila např. v případě hudební internetové televize Mixér.cz, kdy Seznam.cz registruje násobně více přehrání písniček než v případě své předchozí služby Stream Music.

K dalším novým pořadům, které doplní stávající pořady, budou např. Výjimečný stav o tom, jak se vypořádat se s krizovou situací, Trouble Maker s podtitulem teorie občanské společnosti, akční show Ničení povoleno, historický Národ sobě o mýtech českých dějin, Darwinovy ceny o extrémech na pokraji života a smrti či Život v luxusu o životě milionářů. Pro ženy je pak určený pořad Menu v sezóně, styling se bude probírat v pořadu Fasáda a hudební "masakr" ve stejnojmenném pořadu publicisty Jardy Konáše.

-mav-