Mladá fronta zlevňuje inzerci o 68 %, slaví tím 68. výročí

pondělí, 06. května 2013, 15:26 Tisk MediaGuru

Mladá fronta přichází s inzertní slevou pro zadavatele inzerce v době oslav 68. narozenin. Slevu 68 % nabízí v tomto týdnu.

Vydavatelství Mladá fronta, které si letos 9. května připomíná 68. výročí své existence, přichází s narozeninovou slevou pro inzerenty, která představuje symbolických 68 %. Slevová akce 68 % se koná ve dnech 6. – 10. 5. 2013 a vztahuje se na všechny inzertní produkty vydavatelství Mladá fronta objednané v tomto termínu. Slevová nabídka platí pouze na pevně definované formáty podle platného mediakitu pro rok 2013 a termíny do 31. 12. 2013. Nevztahuje se na již objednané a rezervované pozice, na konference, klientské tituly a časopisy České lékařské komory a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Finanční objem, na který je uplatněna výše uvedená sleva, se nezapočítává do uzavřených rámcových, objemových a bonusových smluv.

Deník Mladá fronta vyšel poprvé 9. května 1945. Mladá fronta do roku 1989 vycházela jako deník Socialistického svazu mládeže. Po roce 1989 přešel deník v rámci spontánní privatizace do rukou redaktorů – vznikla značka MF Dnes, která patří vydavatelství Mafra, a došlo k oddělení od původní Mladé fronty. K této době se vztahují právní spory mezi vydavatelstvím Mladá fronta (sídlí v Modřanech, vlastní jej František Savov) a společností Mafra (patří německé společnosti Rheinisch-Bergische Druckerei und Verlagsgesellschaft, sídlí v Praze na Smíchově, vydává deník MF Dnes).

-mav-