Autor textu Kateřina Straková
Značka Aperol z portfolia společnosti Rémy Cointreau spustila eventovou kampaň v podobě letního kina s italskými filmy. Po dobu osmi týdnů se koná pod názvem Aperol Spritz kino u Vltavy každou středu v pražských Žlutých lázních. Dosavadní promítání přilákala tisíce návštěvníků. Za nápadem a realizací stojí agentura Loosers.
Aperol Spritz kino u Vltavy
„Díky Aperol Spritz kinu u Vltavy dosahují Žluté lázně nejvyšší návštěvnosti sezóny. Již první projekce k nám přivedla přes dva tisíce lidí,” říká Zuzana Krejčíková z marketingu Žlutých lázní.
Lidé mají možnost se v kině usadit na brandovaná lehátka, deky nebo sedací pytle v oranžové barvě značky Aperol. Mobilní bary Aperol Spritz a bar v centrální části Žlutých lázní, který nově nese jméno Aperol Spritz Meeting Point, podávají drink Aperol Spritz. Vizibilitu značky Aperol Spritz zajišťuje i 35 metrů dlouhá reklamní plachta na Podolském nábřeží u vstupu do Žlutých lázní.
Reklamní plachta na Podolském nábřeží
Program Aperol Spritz kina u Vltavy
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
# Aktuality # TV & video # Audio
Ministerstvo kultury připravuje návrh na změnu financování médií
veřejné služby „za zavřenými dveřmi“. Zástupci České televize a Českého rozhlasu ale požadují otevřenější a včasnější zapojení.
Streamingová platforma Netflix rozšiřuje svou nabídku o další sportovní
přenosy, které budou dostupné českým divákům během nadcházejících
jarních měsíců.
Společnost mBank si na mediální plánování a nákup vybrala skupinu Dentsu, nákup offline médií, včetně televize, outdooru a dalších tradičních formátů zajišťuje agentura Carat. Součástí kooperace jsou také digitální kampaně s využitím pokročilého datového cílení a rovněž performance kampaně zaměřené na optimalizaci výkonnostních kanálů. Hlavním cílem společných aktivit je další posílení pozice mBank na trhu prostřednictvím moderních přístupů k nákupu médií a jejich vzájemného propojení. „Spolupráce s mBank je pro nás velkou příležitostí pracovat pro progresivní značku, která klade důraz na klientskou zkušenost. Naším úkolem je zajistit, aby komunikace mBank byla maximálně efektivní napříč všemi kanály – od budování povědomí o značce až po precizní výkon v digitálním prostředí,“ uvádí Martin Hanzal, výkonný ředitel agentury Carat. Společné aktivity byly zahájeny v lednu 2026. „Naším dlouhodobým cílem je systematický růst značky i základny klientů kteří aktivně využívají naše produkty a služby. Věříme, že spoluprací s Dentsu navážeme na pevné základy a budeme je dále úspěšně rozvíjet skrze efektivní mediální strategii zaměřenou na posilování značky i na oslovování nových klientů, “ dodává Tereza Froňková, marketingová ředitelka mBank pro Česko a Slovenskou republiku.