Profit se vrací do volného prodeje

úterý, 17. září 2013, 13:30 Tisk MediaGuru

Vydavatelství Mladá fronta vrátí od konce září do volného prodeje časopis Profit.

Magazín Profit, nejstarší tuzemský titul věnovaný ekonomice a podnikání, se vrací do volného prodeje. Po přechodu do vydavatelství Mladá fronta v loňském roce dosud vycházel jako příloha deníku E15, a to každých čtrnáct dní. Vydání v pondělí 16. září bylo ještě distribuováno pomocí řízené distribuce. Nově bude titul vycházet jako měsíčník od čísla 18/2013 a prodávat se za 39 Kč.

Mladá fronta rovněž rozšířila seznam distribučních míst, na kterých bude možné Profit získat. Navázala spolupráci s Hospodářskou komorou ČR a Asociací pro malé a střední podnikatele a živnostníky ČR, ke kterým se nově bude časopis dostávat přímo. Nadále mají čtenáři možnost objednat si předplatné tištěného vydání, právě tak jako jeho elektronickou verzi v pdf. Pod značkou Profit připravila Mladá fronta v tomto roce dvě série odborných seminářů o elektronických tržištích a novém občanském zákoníku.

Profit vycházel od roku 1990, a to v týdenní periodicitě. V loňském roce přešel z vydavatelství Empresa Media do Mladé fronty, kde začal vycházet jako příloha ekonomického deníku E15.

-mav-