Masivní kampaň podpoří bonusový program iBod

neděle, 06. října 2013, 09:33 Aktuality MediaGuru

V pondělí 7. října startuje na více než tisíci místech u 32 partnerů nový multipartnerský bonusový program pod značkou iBOD. Mezi partnery programu patří například Bambule, Datart, Husky, NeoLuxor, PPL či Fokus optik.

Principem programu iBOD, jehož obdobou jsou programy Nectar ve Velké Británii či PayBack v Německu, je odměnit zákazníky za jejich nákupy v široké síti partnerských obchodů. Zákazníci si budou moci nasbírané ibody směnit za produkty či služby partnerů, které si vyberou z katalogu na www.ibod.cz.

Partneři bonusového programu iBOD

Bonusový program také umožňuje automatické sbírání ibodů za využívání finančních služeb banky a také za platby platební kartou. Za každý nákup v síti partnerů iBODU placený kartou České spořitelny se získávají ibody dvakrát. Projekt bude provozovat společnost Věrnostní program iBOD, a.s., jejíž prvním akcionářem je Česká spořitelna, následně se akcionářská struktura může rozšiřovat o další hlavní partnery programu.

Značka iBOD a celý program budou podpořeny mediální kampaní, která poběží od 7. října do konce listopadu. K vidění bude na největších českých internetových a zpravodajských portálech, masivní podporou v televizi a outdooru. Televizní spot bude vysílán na stanicích skupiny Nova, Prima a TV Barrandov. V první fázi budou napřímo osloveny 3 miliony českých domácností letákem s dočasnou papírovou kartou.

Kreativní koncept pochází od agentury Kaspen/Jung von Matt.

-kch-