Renáta Ben je ve vedení firmy Cinema City

úterý, 01. října 2013, 08:28 Outdoor, Lidé MediaGuru

Bývalá obchodní ředitelka Motor-Presse Bohemia nastupuje do společnosti Cinema City.

Renáta Ben, dosud dlouholetá obchodní ředitelka Motor-Presse Bohemia, se od úterý 1. října 2013 ujímá pozice country manažera pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Cinema City a povede divizi New Age Advertising. „Budu mít na starost obchod, reklamu, řízení obchodního týmu v Čechách a na Slovensku,” uvedla pro MediaGuru.cz.

Renáta Ben dosud pracovala jako obchodní ředitelka motoristického vydavatelství Motor-Presse Bohemia. Po deseti letech strávených v Motor-Presse se rozhodla ze společnosti odejít a přijala nabídku společnosti Cinema City. Před příchodem do Motor-Presse Bohemia působila šest let v dřívějším vydavatelství Euronews.

Cinema City v Česku a na Slovensku vedl do letošního léta v pozici country managera Martin Kopecký. Po deseti letech se ale rozhodl věnovat se vlastní společnosti French wines.

Cinema City je součástí provozovatele multiplexů ve střední a východní Evropě – společnosti Cinema City International. V Česku vlastní 13 multikin, které disponují 111 sály. Reklamní prostor prodává přes zastupitelství New Age Advertising. Cinema City Czech v loňském roce zvýšila obrat o 9 % na 733 mil. Kč, ztrátu se podařilo snížit na -57 mil. Kč z předloňských -173 mil. Kč.

-mav-