Železný: Jsem dojat, můj pořad jednou skončí

sobota, 22. března 2014, 12:25 TV MediaGuru

Vladimír Železný se v pořadu Volejte Železnému krátce vyjádřil ke změnám v televizi Barrandov.

Vladimír Železný, do minulého týdne generální ředitel TV Barrandov, se ve svém pořadu Volejte Železnému vyjádřil ke zprávám o odchodu z pozice generálního ředitele televize Barrandov. Empresa Media, do jejíž mediální skupiny TV Barrandov patří, tento týden uvedla, že Železný se stane ředitelem strategického rozvoje.

„Děkuju za podporu a sympatie, sympatie byly vřelé, byl jsem dojat,” uvedl Železný v reakci na ohlasy diváků na informaci o jeho odchodu z pozice generálního ředitele TV Barrandov. „V internetové zprávě o mém odchodu ale chyběla druhá polovina, že jsem se stal ředitelem strategického rozvoje Empresa Media. Majitel mi nabídl místo řízení všech složek mediální skupiny,” řekl Železný s tím, že se tak posunul do vyšší pozice a že „to je vše”.

S verzí, že Vladimír Železný se stane ředitelem strategického rozvoje společnosti Empresa Media, přišla společnost až týden poté, co se v médiích objevily informace o odchodu Železného z pozice generálního ředitele TV Barrandov. Novou generální ředitelkou se stala Marcela Hrdá.

Železný v pořadu zároveň uvedl, že pořad Volejte Železnému bude zatím pokračovat. Výhledově ale skončí, připustil zároveň. „Kdy to přesně bude, zatím nevíme, ani za jakých okolností se tak stane. Teď pokračuje,” řekl divákům Železný.

Část pořadu věnoval Železný také propagaci konzumace vína citáty z Bible a oslavám moravským viničním tratím. Železný je spojen s moravským vinařstvím Tanzberg Mikulov.

-mav-