Autor textu Kateřina Straková
S blížícím se termínem uzavření přihlášek do sedmého ročníku grantového programu Rok jinak Nadace Vodafone, zahajuje v pondělí 2. června kampaň. Program Rok jinak umožňuje odborníkům z byznysu nebo státní správy pracovat jeden rok pro neziskovou organizaci za svůj stávající plat. Od roku 2009 jím prošlo již 36 profesionálů z komerční a státní sféry.
Kampaň, jejímž cílem je oslovit zatím váhající zájemce, poběží v televizi, rozhlase, tisku, outdooru a na internetu.
Ve třech spotech, které poběží v rámci partnerství s Českou televizí v televizi a na internetu, vystupují skuteční účastníci Roku jinak Michal Dolejš a Markéta Sirotková, kteří programem prošli v loňském roce.
Kreativní koncept pochází z dílny agentury McCann, konkrétně od Filipa Kukly, Paula McGreevy a Zuzany Gregorové. Režie spotů se ujal Roman Valent, který pro Vodafone natočil i právě aktuální kampaň na Turbo Internet. Produkci obstarala Armada films. O umístění kampaně v médiích se stará mediální agentura OMD.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Televize Seznam tak i letos staví velikonoční vysílání na osvědčených
titulech, které nabízejí kombinaci pohádek, humoru i dobrodružství pro
celorodinné sledování.
Kampaň „Chlapi (ne)pláčou“ ukazuje, že domácí násilí zažilo
11 % mužů.
V nové digitální kampani „I rodiče si zaslouží medaili“ vzdává
McDonald’s hold rodičům podporujícím mladé sportovce.