Ze skupiny Mafra odejde marketingový ředitel Vodák

čtvrtek, 19. června 2014, 13:44 Lidé, Tisk MediaGuru

Samostatná pozice marketingového ředitele ve skupině Mafra se zruší, Michal Vodák odejde.

Z mediální skupiny Mafra odejde podle informací MediaGuru.cz marketingový ředitel Michal Vodák. Jeho odchod souvisí s nově upravenou vnitřní strukturou skupiny, ve které řízení marketingu přechází do pravomocí ředitelky distribuce a marketingu. Nedávno se jí stala Kateřina Jelínková.

Ředitelka distribuce a marketingu má pod svou správou oba útvary. Mafra se proto rozhodla zrušit samostatné pozice ředitele distribuce a ředitele marketingu. Ze skupiny Mafra po zhruba půl roce odchází ke konci června marketingový ředitel Michal Vodák. Ruší se i post ředitele distribuce, jeho dosavadní ředitel Josef Moravec ale ve společnosti nadále zůstává.

Mafra stále upravuje složení svého managementu. Ve středu ohlásila příchod Miloslavy Novákové na post public affairs ČR a SR. Od května nastoupila do skupiny Mafra Kateřina Jelínková, v průběhu března přišel ředitel strategického rozvoje František Nachtigall, Roman Stolejda se posunul na pozici obchodního ředitele pro printové tituly a pozici ředitele regionální redakce zaujal v dubnu Jakub Unger.

Michal Vodák přišel do skupiny Mafra loni na podzim, předtím pracoval tři a půl roku jako marketingový ředitel Seznam.cz.

-mav-