Mafra od října uvede digitální čtečku pro MFD a LN

pondělí, 22. září 2014, 13:38 Internet & Mobil, Tisk MediaGuru

Přístup k obsahu deníků MF Dnes a Lidové noviny rozšiřuje skupina Mafra o novou digitální čtečku.

Od 1. října uvede mediální skupina Mafra pro své deníky MF Dnes a Lidové noviny novou digitální čtečku. Čtenářům má umožnit číst deníky na jakémkoli zařízení přímo z webové stránky.

„Nová podoba přináší větší komfort a výhody našim čtenářům, kteří nově budou především našimi zákazníky, nikoli zákazníky Applu či Googlu,“ uvedl předseda představenstva Štěpán Košík. Nákup předplatného přímo od vydavatelství Mafra má být cenově zvýhodněn a přinést čtenáři možnost čtení až z pěti zařízení bez ohledu na operační systém.

Nákup deníku bude možný u libovolného čísla pomocí prémiové SMS, nebo pomocí platební karty, a to včetně čísel z dostupného archivu, kdy cena je 16 korun za číslo. Výhodnější bude měsíční předplatné s automaticky obnovovanou platbou, které vyjde na 249 Kč měsíčně, tedy asi 11 Kč za vydání. Nově příchozí předplatitelé budou moci vyzkoušet čtení novin v nové čtečce za 19 Kč na celý první měsíc. 

Noviny a přílohové magazíny lze číst na počítači, tabletu i chytrém telefonu bez nutnosti instalace. Stačí kliknout na www.mfdnes.cz a www.lidovenoviny.cz. Služba také umožňuje přístup do archivu všech vydání od 1. ledna 2012, a to včetně magazínových příloh. V případě MF Dnes budou mít zájemci možnost projít si i všechny regionální přílohy deníku.

Mafra_ctecka

-mav-