Nova uvedla podzimní grafiku i kampaň

pondělí, 01. září 2014, 12:36 TV MediaGuru

Do podzimní kampaně Nova obsadila své známé tváře i diváky.

V neděli 31. srpna představila televize Nova v hlavní zpravodajské relaci Televizní noviny novou podzimní grafiku i kampaň s mottem: „Jsme součástí vašich příběhů“. Krátké spoty mají zdůraznit, že TV Nova je i se svými hvězdami součástí každodenních příběhů diváků.

Kampaň kombinuje stylizaci běžných životních radostí s podobnými situacemi nejoblíbenějších tváří seriálů a zpravodajských pořadů televize Nova. Vždy na první část upoutávky, ve které jsou v hlavních rolích diváci, navazuje druhá část s tvářemi televize Nova. V krátkých spotech se objevují známé osobnosti stanice, například Lucie Borhyová s Reyem Korantengem, Dana Syslová s Rudolfem Hrušínským, Iva Janžurová s Josefem Dvořákem, Zlata Adamovská s Petrem Rychlým a řada dalších. Každý příběh přináší během pěti sekund malé překvapení, které je vizuálně provázané s korporátní image televize.

Podzimní kampaň Novy připravil kreativní tým Alana Záruby ve spolupráci s režisérem Tomášem Medkem, kameramanem Richardem Řeřichou a architektem Martinem Krejzlíkem. „V naší kampani jsme navázali na dřívější koncept ,Dívejte se a objevujte‘. Chtěli jsme vytvořit elegantní a příjemnou světlou atmosféru s akcentem naší korporátní červené barvy. Naším záměrem bylo dodat upoutávkám výtvarný, ale zároveň lidský a uvěřitelný charakter,“ říká Alan Záruba, kreativní ředitel skupiny Nova.

Diváci se setkají se čtrnácti různými obměnami staničních upoutávek v průběhu celého podzimu letošního roku.

V sobotu svou podzimní kampaň v nové grafice spustila také konkurenční televize Prima.

-kch-