Prima vydává kulinářský čtvrtletník Prima Fresh

pondělí, 03. listopadu 2014, 13:01 Tisk, TV MediaGuru

První číslo tištěného magazínu televize Prima vyjde ve středu 12. listopadu.

První vydání nového kulinářského magazínu Prima Fresh se objeví v prodeji ve středu 12. listopadu. Vydavatelem je společnost FTV Prima, provozovatel televizních kanálů a online serverů. Titul bude dostupný v běžné distribuční síti v nákladu 50 tisíc kusů za cenu 49 Kč. Předlohou čtvrtletníku je stejnojmenný internetový portál skupiny Prima.

První vydání magazínu Prima Fresh je tematicky zaměřeno na Vánoce. Kromě tipů na cukroví najdou čtenáři uvnitř časopisu recepty na dorty, další dezerty nebo šest receptů, jak připravit husu.

„Do úvodního vydání jsme pro čtenáře připravili více než 70 receptů, věnovat se budeme i tradiční regionální kuchyni Čech a Moravy, hodně se zaměříme na sezónní předvánoční suroviny,“ říká Jiřina Köppelová, vedoucí obsahu Prima Online. „Redakční koncept se opírá také o spolupráci s tvářemi kuchařských pořadů Primy Zdeňkem Pohlreichem nebo Karolínou Kamberskou,“ doplňuje Köppelová.

Redakci časopisu Prima Fresh vede Klára Michalová, která je zároveň vedoucí redaktorkou onlinového projektu Prima Fresh. Na tvorbě magazínu se podílí například i Jitka Rákosníková, která pracovala pro magazíny Apetit, F.O.O.D nebo Gourmet.

„Snažili jsme se využít nejen obsahové, ale i reklamní zázemí naší skupiny. Díky dostupnosti televizní reklamy, která je zásadní pro zavedení a prodej de facto veškerých printových titulů, můžeme očekávat velmi příznivá prodejní čísla. Navíc příjmy z inzerce téměř pokryly naše produkční náklady,“ uvedl Aleš Pýcha, publisher projektu a marketingový ředitel skupiny Prima. „Do budoucna uvažujeme o dalším rozšíření značky Prima Fresh, například do oblasti gastro&food eventů nebo vlastní produktové řady distribuované přes vybrané řetězce. Alfou a omegou při rozhodování bude vždy výše ekonomického potenciálu z dané aktivity,“ dodává Pýcha.

Vydání magazínu doprovází masivní kampaň, která poběží na všech mediatypech (spoty na kanálech Prima a Prima Love, product placement v kulinářských pořadech televize, online reklama na webech FTV Prima, tisk, rádio Impuls).

Prima nabídne rovnou možnost předplatného magazínů ve formě 4 za 3, kdy předplatitelé získají za 147 korun, tedy cenu třech čísel, kompletní roční předplatné.

nahled FRESH titulka

nahled FRESH_70-71 cukrovi

nahled FRESH_34-37 dorty

nahled FRESH_8-9 husa

nahled FRESH_20-21 regionalni kuchyne

-mav-

Foto: FTV Prima