Řízení Media Clubu přebírá Ladislav Dianiška

pondělí, 30. března 2015, 10:05 TV MediaGuru

Od 1. dubna přebírá řízení obchodu televizní skupiny Prima a zastupitelství MediaClub Ladislav Dianiška.

Do čela Media Clubu podle očekávání nastupuje od 1. dubna Ladislav Dianiška. Na této pozici střídá Petra Jelínka, který se přesunul na nově vytvořenou pozici Head of New Media Sale. Ve vedení Media Clubu jde o druhou změnu v průběhu posledního roku. Petr Jelínek střídal tehdejšího šéfa Michala Berana v létě 2014.

Ladislav Dianiška (42 let) má za sebou dvacetiletou zkušenost na obchodních, marketingových i logistických pozicích. Do TV Prima přichází ze soukromé zdravotnické sítě Santé a TeamPrevent, kde působil jako ředitel úseku strategie obchodu a marketingu. Obdobnou pozici dříve zastával ve firmách Kostelecké uzeniny (skupina Agrofert) a Crocodille, jako obchodní ředitel také působil ve společnostech Tchibo Praha a Poděbradka, patřící skupině Karlovarské minerální vody.

Společnost Media Club má v rámci televizní reklamy na starosti prodej na stanicích skupiny Prima, TV Barrandov a stanicích skupiny Óčko. V rámci online reklamy obstarává portfolio webů Prima Online a také produkt vytvořený ve spolupráci se společností Seznam.cz. Třetím mediatypem, zastupovaným Media Clubem, je skupina stanic pod hlavičkou Radio United a Rádio Impuls, nejposlouchanější celoplošné rádio.

-mav-