CE Media spustí svůj druhý kanál Mňau TV v září

pondělí, 27. července 2015, 18:11 TV MediaGuru

Druhý kanál společnosti CE Media míří na ženy s dětmi, věnovat se bude domácím zvířatům.

Společnost CE Media, která v České republice provozuje televizní kanál o životním stylu Mňam TV, zahájí v září letošního roku vysílání Mňau TV. Nový kanál bude zaměřen na svět psů, koček, papoušků a dalších domácích zvířat. Kanál bude šířen prostřednictvím celoplošného multiplexu 4 s pokrytím přes 95 procent obyvatel ČR.

Provozovatel vychází z toho, že Češi patří k velkým milovníkům domácích zvířat. „Ve střednědobém výhledu máme podobný cíl jako u Mňam, tedy tříprocentní podíl na trhu,“ uvedl generální ředitel CE Media Pál Milkovics. „Budeme samozřejmě vytvářet vlastní atraktivní obsah, ale navíc existuje a neustále vzniká bezpočet zajímavých materiálů od samotných majitelů. Přímé zapojení diváků bude jednoznačně tvořit důležitou součást vysílání.“

Mňau TV bude cílit převážně na ženy a děti – cílem provozovatele je vytvořit rodinný kanál, u jehož sledování se sejde celá domácnost. Výrobu bude zajišťovat několik desítek pracovníků v synergii se sesterským kanálem Mňam TV. Celková investice do projektu se pohybuje v desítkách milionů korun. „Nový kanál počítá s o něco většími počátečními náklady než Mňam TV, ale by mít levnější provoz,“ říká Milkovics. „Každý z našich kanálů oslovuje trochu odlišnou cílovou skupinu, ale jedno mají společné - rádi bychom dosáhli toho, aby si je lidé automaticky spojovali s pozitivními zážitky,“ zmínil.

-mav-

Foto: Photospin