Komunikaci TV Prima vedou Mrákotová a Semová

čtvrtek, 29. října 2015, 10:43 Lidé MediaGuru

Stávající vedoucí PR a komunikace Marie Fianová odchází na mateřskou dovolenou.

Novými vedoucími oddělení PR a komunikace televizní skupiny Prima se od října staly Jana Mrákotová, která vede lifestylové PR, a Gabriela Semová, jež zodpovídá za korporátní a interní komunikaci. Obě nové vedoucí se zodpovídají přímo řediteli marketingu Aleši Pýchovi. Změny v oddělení PR a komunikace nastávají v důsledku plánovaného odchodu stávající vedoucí PR a komunikace Marie Fianové na mateřskou dovolenou.

Agenda oddělení se tak nově rozdělí na lifestylovou a korporátní část. Do náplně lifestylového PR, které vede Jana Mrákotová, spadá kompletní komunikace spojená s tvářemi TV Prima a jednotlivými pořady v rámci všech stanic skupiny Prima. Druhou část, spadající pod Gabrielu Semovou, tvoří primárně korporátní, interní komunikace a CSR aktivity. Oddělení PR a komunikace je součástí marketingového oddělení FTV Prima, které řídí Aleš Pýcha.

Jana Mrákotová (na fotografii vlevo) se v oboru PR pohybuje již dvacet let, se společností FTV Prima je spjatá již více než sedm let. V minulosti zde zastávala pozici tiskové mluvčí i PR manažerky. V současnosti také spolupracuje na pořadech Zdeňka Pohlreicha a na novém seriálu Přístav.

Gabriela Semová spolupracuje s FTV Prima od ledna 2015 na pořadech Gondíci s. r. o., Vychytávky Ládi Hrušky, Máme rádi Česko a Autosalon. V předchozích šesti letech působila v agentuře Ogilvy PR, kde měla na starosti korporátní i lifestylovou komunikaci.

-mav-