McDonald´s zavádí v Česku samoobslužné kiosky

čtvrtek, 26. listopadu 2015, 12:50 Aktuality, Marketing MediaGuru

McDonald´s zavádí v Česku nový koncept obsluhy, kterým chce posílit individuální služby. V blízké budoucnosti si budou moci zákazníci objednávat své občerstvení vedle standardního způsobu i prostřednictvím samoobslužných kiosků. Výsledkem má být individuální příprava jídla pro zákazníky. Pilotní projekt spouští společnost 26. listopadu v Praze 4 na Jižní spojce.

Zákazníci si tak kromě klasické objednávky budou moci navolit menu na dotykové obrazovce a zaplatit kartou. „Každý zákazník je jiný, a podle toho chceme ke každému přistupovat. Pokud někdo nemá chuť s obsluhou komunikovat, bude tu pro něj samoobslužný kiosek. Prostřednictvím něj bude moci učinit objednávku podle své chuti, kartou zaplatit a právě připravené jídlo si vyzvednout,“ uvedla Zuzana Svobodová, tisková mluvčí McDonald´s ČR.

Zavedení samoobslužných kiosků má rovněž vést k rozšíření nabídky jídel a znamenat, že se postupně začne snižovat příprava produktů předem. „V současné době se připravené jídlo buď v průběhu 10 minut prodá, anebo se zlikviduje,“ dodala Svobodová.

McDonald´s v Česku provozuje 93 restaurací, celosvětově je více než 36 tisíc restaurací.

Samoobslužný kiosek v prodejně McDonald´s.
Samoobslužný kiosek v prodejně McDonald´s.

-mav-