Autor textu Kateřina Straková
Fio banka odstartovala novou reklamní kampaň, v níž pokračuje s Jakubem Kohákem. Ten se však z italského bankéře Gigiho proměnil v rádce a průvodce po bankovním světě.
V kampani s názvem Nad e-maily diváků Kohák i se svou asistentkou – kozou Vlastou – odpovídá tazatelům na jejich dotazy, co dělat v případě nečekaných výdajů, jak se vyhnout zbytečným bankovním poplatkům nebo jak financovat své bydlení.
Ve čtyřech spotech, které budou postupně až do konce února nasazovány na TV Prima a TV Óčko, se banka zaměří na osobní účet, hypotéku, podnikatelský účet a kontokorent. Televizní kampaň bude doplněna bannery, PPC reklamou a speciální webovou stránkou www.fio.cz/piste, kde budou moci návštěvníci klást své finanční otázky. Nejlepší z nich získají osobní účet bez poplatků včetně peněžního bonusu.
Autorem kreativního konceptu je agentura Made by Vaculik, režie se ujal Jakub Kohák, producentem televizních spotů je agentura Savage.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Reklama místo honby za levnými zásahy a prokliky potřebuje návrat
k efektivitě. Pozornost může sehrát klíčovou roli jako most mezi zásahem
a výsledky. Její správné využití ale spočívá v plánování, nikoli
v optimalizaci. Na konferenci OmniConnect to uvedl Malcom Devoy z PHD.
Letošní ročník konference OmniConnect ukázal, že správně nastavené
metriky jsou klíčem k řízení marketingu, růstu značek i návratnosti
investic. Vedle globálních inspirací zazněly i lokální případové
studie, které potvrdily rostoucí roli dat, AI a práce s pozorností
v moderní komunikaci.
Amazing Places slaví pět let svého magazínu, k jubilejnímu dvacátému
vydání představuje jeho novou vizuální identitu.