Autor textu Kateřina Straková
Internetová televize Stream.cz spouští 6. ledna již čtvrtou řadu reality show Zpátky na vrchol, v níž se 12 soutěžících snaží tréninkem pod dohledem trenéra Jakuba Bíny změnit svůj život.

Z padesáti přihlášených vybrala během třídenního castingu porota, složená z Jakuba Bíny alias Jacoba, Jana Tuny, moderátora pořadu A Dost!, a zkušené fyzioterapeutky, dvanáct soutěžících různých věkových skupin. „Představte si, že dvanáct absolutně odlišných lidí postavíte před stejnou výzvu a seberete jim úplně všechno, na co byli doposud zvyklí. Navíc přidáte velice náročný trénink, změníte jídelníček a neustále je sledujete,“ popisuje průběh reality show Jakub Bína.
K pořadu vydává Stream.cz také tréninkové DVD, které je k dostání za 399 korun na Alza.cz.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Nové contentové studio Brigade se zaměří na tvorbu obsahu ze sportovních
akcí v reálném čase a na komunikaci značek, které chtějí sportovní
eventy využívat jako samostatný mediální kanál.
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 se stal premiérový
díl pořadu Superlov. Následovaly filmové ceny Český lev a nový seriál
O lidech a koních.
Vygooglit si to? Zapomeňte. Stále více lidí se raději „zeptá chatu“.
Jaký pocit mají z nástrojů poháněných umělou inteligencí Češi a který z nich používají nejčastěji, zjišťoval nový výzkum od Behavia.