Autor textu Martina Vojtěchovská
S platností od 1. července 2016 se novou marketingovou a online ředitelkou slovenského rádia Europa 2 stane Eva Kinzelová, která dosud působila v Ringier Axel Springer Slovakia. V Europe 2 bude zodpovědná za řízení marketingových a online aktivit rádia a také se bude podílet na naplňování strategických a marketingových cílů skupiny Lagardere na Slovensku.

Dušan Vančo, který dosud působil na postu programového a marketingového ředitele, se bude s účinností od 1.7.2016 naplno věnovat vedení programu Europy 2.
„Spojení těchto dvou pozic, programu a marketingu, bylo jen dočasným řešením. Stejně jako považuji pozici programového ředitele za jednu z klíčových, stejně tak marketing a online potřebuje separátní vedení a 100% odevzdanost,“ uvedla Tatiana Ďuricová, generální ředitelka rádia Europa 2.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Seriál Polabí zůstává čtvrtečním pořadem večera po 20:00 v divácké
skupině starší 15 let, kde má vyšší sledovanost než další souběžně
vysílané seriály. V 15–54 je situace vyrovnanější a o několik tisíc
diváků více si připsal seriál Bratři a sestry.
Přímé přenosy ze skupinových zápasů české reprezentace na MS ve fotbale
nabídnou ČT sport i Nova. Vysílat se ale budou většinou mimo prime-time.
Grayling oznamuje dvojí povýšení: Iva Gašparová bude řídit fin-tech
tým, Pavlína Plecitá se zaměří na digitál.