Autor textu Kateřina Straková
Sportovní portál iSport.cz posiluje svůj videoobsah. Vedle přímých přenosů a sestřihů z nejvyšší české fotbalové soutěže HET ligy a zahraničních lig – španělské La Ligy a anglické Premier League – přidává od této sezóny nově německou Bundesligu.

Kromě fotbalových sestřihů nabídne iSport.cz i sestřihy z hokejové Tipsport extraligy a tenisových turnajů. „Naší dlouhodobou strategií je přinášet uživatelům co nejvíce exkluzivního obsahu. Video pak je pro sportovní web logicky jednou z priorit. A nabídka sestřihů z fotbalu, hokeje i tenisu je už nyní na iSport.cz v rámci českého internetu bezkonkurenčně největší,“ doplňuje Lukáš Tomek, šéfredaktor deníku Sport a portálu iSport.cz.
Na online videoobsah ze světového i českého fotbalu navazují i redakční speciály v deníku Sport, speciálních přílohách a magazínech, stejně tak i ve fotbalovém měsíčníku Góóól.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Po 30 letech odchází z vedení časopisu FotoVideo Rudolf Stáhlich, novým
šéfredaktorem se stává Jan Lodl.
Zvažované úpravy poplatku by byly pro televizi likvidační, říká
předseda Rady České televize Karel Novák.
Knihy budou moci kurýrům Rohlíku vracet i čtenáři v Německu
a Rakousku.