Benetková opustí Mladou frontu, nahradí ji Korn

úterý, 14. listopadu 2017, 14:20 Lidé, Tisk MediaGuru

Z vedení obchodu vydavatelství Mladá fronta odchází Lenka Benetková, vrací se David Korn.

David Korn, foto: Mladá fronta

David Korn, foto: Mladá fronta

Obchodní ředitelka printových titulů vydavatelství Mladá fronta Lenka Benetková opustí svoji pozici ke konci roku. Má se tak stát po dohodě s vedením vydavatelství.

Místo obchodního ředitele printových ekonomických titulů proto nově zaujal David Korn. Do Mladé fronty se vrací po dvou letech, dříve zde pracoval jako ředitel inzerce divize Euro E15 (2011-2015), předtím zastával post brand marketing managera deníku E15 a týdeníku Euro (2009-2011).  

Lenka Benetková, foto: Mladá frontta

Lenka Benetková, foto: Mladá frontta

David Korn naposledy vedl vlastní projekty a řídil obchodní a marketingové strategie klientů. Nyní obchodně povede ekonomické a specializované tituly (Euro, Profit, Esence). Za úkol má rozvíjet  obchodní strategie, přímý a agenturní prodej nebo rozšiřovat nabídku služeb.

„Znám Davida Korna dlouhé roky a oceňuji jeho silnou orientaci na dobrý výsledek, znalost mediálního trhu a schopnost využít obchodních příležitostí,“ řekl Jan Mašek, výkonný ředitel vydavatelství Mladá fronta.

Obchodním ředitelem divize Online se zároveň nově stává Ondřej Polášek, který doposud v divizi působil v pozici group sales managera.

-mav-