Prima zavádí placenou službu iPrima bez reklam

čtvrtek, 21. prosince 2017, 14:30 Internet & Mobil MediaGuru

Možnost sledování obsahu bez reklam se rozšiřuje na všechny weby televizní skupiny Prima.

Zdroj: FTV Prima

Zdroj: FTV Prima

Skupina Prima nově nabízí možnost sledovat videa na televizních webech bez reklam. Uživatel si může bez reklam pouštět pořady, dokumenty, filmy a články na webech Prima, Prima Cool, Prima Max, Prima Zoom a Prima Love. Měsíční poplatek je 59 Kč, do 15. ledna jej Prima nabízí za akční cenu 49 Kč.

Nejde o první takovou nabídku televizní skupiny Prima. Ta už dříve byla dostupná, ale pouze v rámci webu Prima Play. Možnost jejího rozšíření avizovala Prima už letos na podzim. „Služba iPrima bez reklam navazuje na službu Prima Play premium, která ale fungovala pouze na webu Prima Play. Nově mají uživatelé přístup ke stovkám pořadů a videí bez všech forem reklamního sdělení, a navíc získají videa v HD kvalitě, kompletní nabídku filmů a také si mohou sestavit vlastní program,“ přiblížil Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Na květnové konferenci Digimedia uvedl šéf nových médií skupiny Prima, že možnost sledování Prima Play bez reklam za měsíční poplatek 49 Kč přilákalo za rok existence služby jednotky tisíc předplatitelů. 

Uživatel se nejprve musí registrovat, poté si zvolí způsob platby (platební karta, PayPal či prostřednictvím SMS). Následně si vybere, na jak dlouhé období (1 měsíc, 6 měsíců, 12 měsíců) chce mít předplatné.

Promo video iPrima, zdroj: FTV Prima

-mav-