Marketing a PR v Bakalově LBM řídí Melicharová Jandová

úterý, 16. ledna 2018, 16:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Marketing a PR firmy Luxury Brand Management povede Lucie Melicharová Jandová.

Lucie Melicharová Jandová, foto: LBM

Lucie Melicharová Jandová, foto: LBM

Novou marketingovou a PR ředitelkou společnosti Luxury Brand Management (LBM), zaměřující se na prodej luxusní dámské a pánské módy a hodinek, se od 1. ledna 2018 stala Lucie Melicharová Jandová. Pozici přebírá od Petra Jindry, který ve společnosti i nadále zůstává a pokračuje ve své klíčové roli Buying Directora.

„LBM si vybudovala za dobu své existence na českém trhu silnou pozici a mým hlavním cílem bude pečovat o její dobré jméno a dále budovat povědomí o společnosti a portfoliu zastupovaných značek ve všech tržních segmentech,” říká Lucie Melicharová Jandová.

„Jejím hlavním úkolem bude strategické plánování a realizace veškerých marketingových a komunikačních aktivit,“ dodává k nástupu Melicharové Jandové generální ředitelka LBM Zuzana Řezníčková.

Ve své kariéře zastávala Lucie Melicharová Jandová řadu seniorních manažerských pozic v marketingu a komunikaci v nadnárodních korporacích. Před nástupem do společnosti LBM působila téměř 9 let v globálním koncernu ABB na pozici ředitelky marketingové komunikace a PR pro Českou republiku a sub-region střední a východní Evropy. Vedla marketingovou komunikaci ČSOB či pracovala v marketingu DHL. Získala inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze a je absolventkou Executive Leadership programu na University of Pittsburg.

Petr Jindra se bude plně věnovat nákupu kolekcí stávajících značek v Miláně a Paříži a rozvoji fashion portfolia LBM, do kterého v posledních měsících zařadil například Saint Laurent, Givenchy, Balenciaga, Dior či přispěl k výraznému rozšíření segmentu luxusní pánské módy.

-stk-