Sberbank startuje novou kampaň na Fér půjčky

úterý, 13. února 2018, 07:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nová kampaň Sberbank pokračuje v duchu stávajícího konceptu „Na penězích záleží“.

Zdroj: Sberbank

Zdroj: Sberbank

Sberbank startuje 11. února novou kampaň na Fér půjčky. Se sloganem „Mít jeden druhého je víc než peníze. Ale každý si občas potřebuje půjčit“ dále rozvíjí stávající komunikační konceptNa penězích záleží“.

Kampaň je k vidění v televizi, na internetu a na pobočkách. Na stanice skupiny Nova a Prima budou nasazeny tandemové spoty se stopáží 20 s a 10 s, které vysvětlí benefity Fér půjčky, sazbu i garanci. „V hlavním dvacetisekundovém spotu prezentujeme Fér půjčku s nejnižší sazbou 4,8 %. V kratší stopáži komunikujeme garanci lepší sazby. Pro zvýšení přiřazení značky k reklamě jsme do spotu přidali tzv. opening frame v obrysech loga Sberbank. Přepracovali jsme i závěrečnou grafiku u produktového sdělení. V hlavní roli spotu je žena a její vnitřní hlas, který nám namluvila Markéta Frösslová. Korporátní hlas propůjčil Luděk Čtvrtlík,“ popisuje Alžběta Kellersteinová, vedoucí marketingové komunikace.

Kreativní koncept pochází z dílny agentury Leo Burnett, produkci zajistila společnost Armada Films, režie se ujal Tomáš Řehořek. Nákup televizního prostoru zajišťuje agentura FMX Publicis Media, online média má na starosti Neo@Ogilvy.

-stk-