Air Bank připravila kampaň s Werk.Camp, tendr stále běží

pondělí, 12. března 2018, 11:50 Reklama MediaGuru

Novou kampaň Air Bank vytvořila s agenturou Werk.Camp, tendr na novou reklamku by měl být uzavřen do konce března.

Foto: Air Bank

Foto: Air Bank

Air Bank spustila novou kampaň „Pořád jiná“, jejímž cílem je přiblížit pozitivní zákaznickou zkušenost klientů. Kampaň připravila místo dosavadní Ogilvy agentura Werk.Camp, v jejímž čele stojí Martin Přikryl. Zároveň vrcholí otevřené výběrové řízení na novou reklamní agenturu, která by měla být vybrána do konce března. Ve finálovém kole se rozhoduje mezi již zmíněnou Werk.Camp, dále Yinachi, McCannem a skupinou Publicis One.

„Našim dvěma bankéřům jsme umožnili, aby si nejen v jistém smyslu prohodili role, ale také jsme je poprvé vyslali mimo jejich pracovní prostředí. Nově se tak setkávají na neutrální půdě, venku na lavičce, a vzájemně si vyměňují zkušenosti a poznatky, které získali ve druhé bance. Tímto novým způsobem chceme zdůraznit vlastnosti, které Air Bank i po šesti letech na trhu odlišují. Doufáme, že se nový koncept bude líbit,“ říká Lenka Rosolová, vedoucí marketingové komunikace Air Bank.

Nová kampaň byla spuštěna začátkem března. V úvodním spotu se oba bankéři rozhodli, že si vyzkouší, jaké to je, být klientem té druhé banky. V dalších spotech, které poběží od pondělí 12. března, budou své nově získané zážitky a zkušenosti, například s běžným účtem či se sjednáním půjčky, sdílet spolu navzájem a také s televizními diváky.

Air Bank v rámci kampaně „Pořád jiná“ natočila několik televizních spotů, které postupně odvysílá. Celkový koncept kampaně banka promítne také v online reklamě. Nákup médií zajišťují Médea a Neo@Ogilvy.

-stk-