Benzina rozšíří značku Stop Cafe, pustí se do snackboxů

pondělí, 11. června 2018, 07:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Benzina posiluje značku Stop Cafe, do budoucna přidá eventy, na kterých bude se svou mobilní kavárnou, a také snackboxy.

Mobilní kavárna Stop Cafe, foto: Benzina

Mobilní kavárna Stop Cafe, foto: Benzina

Čerpací síť Benzina, jež letos slaví 60 let na trhu, i nadále rozšiřuje svou značku Stop Cafe. Značka zastřešuje nejen gastro koncept, přítomný na samotných stanicích, ale také mobilní kavárnu, jež se objevuje na vybraných eventech. Těch do budoucna přibude, a spolu s tím i nabídka vlastních snackboxů. Cílem je nejen posílit nezávislou značku, propagovat ji i mimo čerpací stanice, ale také přilákat nové zákazníky.

„Naše značka Stop Cafe je natolik silná, že může fungovat i samostatně a nezávisle na čerpacích stanicích Benzina. Používáme ji jako samostatný koncept při velkých kulturních a sportovních událostech, jako je mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, běžecká série Spartan Race či motoristický festival Legendy. Na letošní léto naši přítomnost rozšíříme i na menší akce, kterými jsou nejrůznější městské pikniky,“ popisuje na dotaz MediaGuru.cz Agnieszka Bobrukiewicz, vedoucí marketingu Benziny. V příštím roce by měly přibýt další eventy společenského, kulturního i sportovního charakteru.

Pop-up kavárna Stop Cafe, jež letos získala nový design, nabízí fair-trade kávu a drobné občerstvení. „Pro ty, kteří chtějí být neustále v pohybu, máme připraveny svačinové balíčky alias Stop Cafe piknikové boxy,“ doplňuje Agnieszka Bobrukiewicz.

Pod značkou Stop Cafe plánuje Benzina nabízet také brandované snackboxy – krabičky s jednohubkami, jako jsou například nejrůznější malé sendviče. „Lidé si budou moci tato balení objednat například na oslavu,“ přibližuje Agnieszka Bobrukiewicz.

Brandované snackboxy Stop Cafe, foto: Benzina

Brandované snackboxy Stop Cafe, foto: Benzina

Benzina zavedla koncept občerstvení před několika lety, spolu s tím také zmodernizovala podstatnou část své sítě a představila nová paliva Efecta. Za pět let činily investice 2,5 miliardy korun, obrat v oblasti gastronomie vzrostl o 294 %, v prodejnách o 61 % a prodej paliv o 86 %.

-stk-