Schweppes uvádí na český trh svou řadu Premium Mixers

středa, 20. června 2018, 11:20 Aktuality, Marketing

Značka Schweppes vstupuje do Česka se svou řadou prémiových mixérů.

Schweppes Premium Mixers budou na českém trhu zatím ve čtyřech příchutích, foto: MediaGuru.cz

Schweppes Premium Mixers budou na českém trhu zatím ve čtyřech příchutích, foto: MediaGuru.cz

Značka nealkoholických nápojů Schweppes, kterou u nás zastupuje společnost Karlovarské minerální vody, uvádí na tuzemský trh řadu prémiových mixérů – Schweppes Premium Mixers.

Schweppes Premium Mixers představují nealkoholické drinky vhodné k míchání s alkoholem. Určeny jsou pouze pro segment HoReCa. Zpočátku budou nabízeny ve čtyřech příchutích  – tonic & touch of lime (tonik s limetkou), ginger beer & chili (zázvor a čili), tonic & hibiscus (tonik a ibišek) a tonic & pink pepper (tonik a růžový pepř). Postupně se však portfolio bude rozšírovat. Na barmany, které jsou pro úspěch značky klíčoví, chce Schweppes cílit například i přes slepé testy. 

Schweppes tak reaguje na stále rostoucí kategorii mixérů. Působí v ní například značka Fever-Tree, která byla založena v roce 2004. Na českém trhu ji od roku 2015 zastupuje společnost Rémy Cointreau. Svou vlastní značku mixérů Royal Bliss uvedla v loňském roce také společnost Coca-Cola, zatím je dostupna ve Španělsku, Rakousku, Maďarsku, Itálii a Švýcarsku. 

-stk-