Značka Orbit už potřetí opakuje kampaň „Oplať úsměv“

čtvrtek, 13. září 2018, 10:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Žvýkačka Orbit již potřetí startují CSR kampaň „Oplať úsměv“, s níž podpoří SOS dětské vesničky.

Klíčový vizuál kampaně Oplať úsměv, zdroj: Mars

Klíčový vizuál kampaně Oplať úsměv, zdroj: Mars

Značka žvýkaček Orbit se již potřetí pouští do CSR kampaně „Oplať úsměv“. V období od 10. září do 21. října věnuje 1 % z ceny každého prodaného výrobky SOS dětským vesničkám.

Kampaň bude k vidění především v místě prodeje, kde využije výraznější in-store vystavení v nákupních řetězcích a také sampling. Dále poběží v outdooru a na internetu,rádiu budou nasazeny spoty na Frekvenci 1. Součástí budou i PR aktivity a spolupráce s ambasadory a influencery.

Ambasadorkou projektu je od jeho počátku moderátorka a modelka Iva Kubelková, na slovenském trhu zpěvačka Mária Čírová. Společně s dětmi nazpívaly verzi písničky „Úsmev“ od slovenské kapely Modus. Hudební klip bude k vidění na sociálních sítích značky.

V rámci kampaně značka připravuje také přímo pro děti z SOS vesniček jak přednášky o správné péči o chrup, tak kreativní workshopy zaměřené na osobnostní rozvoj a sebevědomí dětí se zapojením Ivy Kubelkové a tanečníka a choreografa Laciho Strika. Nashromážděné finanční prostředky přispějí letos na mzdy sociálních pedagogů a poputují i na kompletní rekonstrukci koupelen v brněnské pobočce SOS dětských vesniček, aby byly zlepšeny podmínky nejen pro dentální hygienu.

Kampaň kompletně zajišťuje agentura AMI Communications, a to hned na čtyřech středoevropských trzích.

-stk-