Nova o Vánocích odvysílá pohádky Tři bratři či Mrazík

pátek, 23. listopadu 2018, 14:30 TV MediaGuru

Hlavním štědrovečerním pořadem TV Nova je pohádka Jana Svěráka Tři bratři. Silvestrovské vysílání bude patřit speciálu Tvoje tvář má známý hlas.

Tři bratři, foto: TV Nova

Tři bratři, foto: TV Nova

Televize Nova nasadí do letošního vánočního vysílání na Štědrý večer pohádku Tři bratři režiséra Jana Svěráka. Následovat bude filmová vánoční komedie Láska nebeská. O vánočních svátcích se ve vysílání Novy objeví i pohádky Řachanda a S čerty nejsou žerty.

Nova odvysílá také nejnovější zpracování Popelky, české pohádky Z pekla štěstí 1 a 2, Tři veterány, Za humny je drak nebo pohádky Nebojsa Mrazík. Z animovaných pohádek to budou Shrek 2, Hledá se Nemo nebo Kráska a Zvíře.

V silvestrovském vysílání Novy se objeví Silvestrovské Televizní noviny a speciál show Tvoje tvář má známý hlas – Silvestr z karavanu. Ondřej Sokol a Aleš Háma v karavanu provedou výběrem ukázek z páté řady show.

Základní program vysílání TV Nova 

Vánoční svátky na TV Nova

Pořad + start

24. 12. 2018

Tři bratři (20:20)

Láska nebeská (22:00)

25. 12. 2018

Řachanda (20:20)

26. 12. 2018

S čerty nejsou žerty (20:20)

Silvestr na TV Nova

Pořad + start

31. 12. 2018

Silvestrovské Televizní noviny (19:30)

Tvoje tvář má známý hlas - Silvestr z karavanu (20:35)

Zdroj: TV Nova

Nova Cinema zařadí komedie (Vánoční prázdniny, Dokonalý gentleman, Nesvatbovi, Gremlins, Z lásky nebo pro peníze, Šéfové na zabití, Prostě sexy aj.), dojemné příběhy (Dokonalý trik, Mandolína kapitána Corelliho, Zaříkávač koní aj.) i animované filmy (Polární expres, Letadla, Ukradené Vánoce Tima Burtona aj.). Nova 2, Nova Action a Nova Gold se budou držet svého obvyklého programu, včetně sitkomů, seriálů, reality show a dalších pořadů.

Sportovní kanál Nova Sport 2 odvysílá o Vánocích zápasy basketbalové NBA nebo mistrovství světa v šipkách.

Vedle programu televizních stanic nabídne TV Nova vánoční bonusy a projekty také na onlinu. NovaPlus.cz přinese speciální štědrovečerní díl Ulice.

O vánočním vysílání České televize jsme psali zde: ČT odvysílá o Vánocích čtyři nové pohádky, mezi nimi i Kouzelník Žito

O vánočním vysílání TV Prima můžete číst zde: Prima o Vánocích zařadí pohádky či komedii Sám doma

-mav-