Druhým známým koučem The Voice je Jana Kirschner

pondělí, 10. prosince 2018, 12:10 Aktuality, TV MediaGuru

Jana Kirschner se zúčastní pořadu The Voice, bude jedním ze čtyř koučů této reality show.

Jana Kirschner, foto: TV Nova

Jana Kirschner, foto: TV Nova

TV Nova zveřejnila jméno dalšího kouče pěvecké show The Voice Česko Slovensko, kterou uvede společně se sesterskou slovenskou televizí Markíza příští rok na jaře. Druhou známou tváří je po Vojtěchu Dykovi zpěvačka a skladatelka Jana Kirschner. Jejím úkolem bude vybrat si do svého týmu zpěvačku nebo zpěváka a pokusit se ho dovést k vítězství – zisku titulu nejlepšího hlasu Česka a Slovenska i výhry v hodnotě dvou milionů korun.

„Vidím v tom víc než jen pěveckou soutěž, je pro mě důležité sdílet své zkušenosti a připravit ty, kteří se do tohoto ročníku přihlásili i na další cestu. Myslím, že to tak cítí i ostatní. Jdeme do toho s odhodláním dělat víc než jen televizní zábavu,“ uvedla Kirschner.

V pořadu The Voice hraje důležitou úlohu právě čtveřice koučů, kteří si budují svůj tým zpěváků na základě zajímavého hlasu, zpěvu, písně nebo energie. „Svému týmu se budou věnovat, budou se soutěžícími zkoušet, přidělovat jim písničky a trénovat je po všech stránkách tak, aby každý kouč přišel na konci soutěže s tím nejlepším, co v rámci svého týmu vybuduje,“ řekl Pepe Majeský, kreativní producent a režisér show The Voice Česko Slovensko.

Celkem už vzniklo 67 lokálních verzí pořadu The Voice, které se vysílají ve více než 180 zemích světa.

-mav-