BeBe Dobré ráno cílí kampaní na tři skupiny žen

pátek, 18. ledna 2019, 12:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka BeBe Dobré ráno se s novou kampaní zaměřuje na maminky, sportovní a trendy ženy.

Zdroj: Mondelēz

Zdroj: Mondelēz

Sušenky BeBe Dobré ráno spouští novou kampaň. Tváří televizního spotu zůstává i nadále Lukáš Hejlík. V digitální části se značka zaměřuje na tři různé cílové skupiny žen, které oslovuje vždy s jiným příběhem a sdělením.  

Na internetu značka cílí na potřeby a ranní rituály maminek malých dětí, aktivních a sportovně založených žen a také žen, které jedou na vlně nejnovějších trendů. Pro každou skupinu přitom vytvořila specifický obsah. „Jestli se líbí, nebo nelíbí váš marketingový vzkaz, se lidé rozhodují velmi rychle, doslova v řádu vteřin,“ říká Veronika Demčíková, manažerka značky BeBe Dobré ráno. „Jenom relevantní vzkaz skutečně zasáhne spotřebitele, který je setrvale bombardován reklamou ze všech stran. Když se netrefíte, je v tu chvíli pryč. Upouštíme proto od tradiční segmentace postavené na věku, pohlaví či příjmech, ale usilujeme o identifikaci skutečných zájmů spotřebitelů. Data nám potvrzují, že takto personalizovaná reklama má výrazně vyšší efekt. Například až pro 9 z 10 uživatelů mobilních telefonů je relevantní reklama impulsem k nákupu zboží,“ vysvětluje Demčíková.

„Kampaň jsme záměrně načasovali do období povánočních předsevzetí, kdy řada žen, které oslovujeme, řeší shazování přebytečných kil a nastavení zdravých stravovacích návyků. Chceme je motivovat k volbě nutričně vyvážené a chutné snídaně, která nastartuje jejich den tím správným směrem,“ uzavírá Demčíková.

Reklamní spoty a návrh i exekuci jejich personalizace vytvořila agentura Isobar. Kromě televize a internetu využije značka také in-store podporu v podobě POS materiálů, ochutnávek a drobných dárků podporujících zdravý životní styl, jako jsou švihadla, snídaňové misky nebo svačinové boxy.

-stk-