Autor textu MediaGuru
V nové věrnostní kampani nabídne Billa snídaňové nádobí s Mickey a Minnie.
Obchodní řetězec Billa spouští od 9. ledna novou věrnostní kampaň, v níž se opět spojuje s Disney. Až do 5. března mohou zákazníci za nasbírané nálepky či elektronické body získat snídaňový servis s Mickey a Minnie.
„Věrnostní kampaně mají naši zákazníci velmi rádi, obzvláště pak ty zaměřené na děti. Vkusné snídaňové nádobí s oblíbenými postavičkami potěší jistě i rodiče, protože promění každé ráno v hravé ráno,“ říká Simona Breen, marketingová ředitelka Billa ČR.
Za každý nákup v hodnotě nad 250 Kč získá zákazník jednu nálepku, za 15 bodů si následně může vybrat svůj snídaňový set Disney, sestávající ze dvou hrníčků, dvou talířků, dvou misek a krabičky s víčkem, s doplatkem 99,90 Kč. Členové Billa Bonus Clubu jej mohou získat za 1000 Billa Bonus bodů se stejným doplatkem.
Věrnostní akci podpoří komunikace v televizi, tisku a na internetu. Pod kampaní je podepsána agentura McCann Prague.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Seznam Zprávy rozšiřují obsah o novou rubriku Zdraví+, která se zaměří
na prevenci, zdravý životní styl a návody k řešení zdravotních
problémů. Její obsah bude částečně placený, což je na Seznam Zprávách
novinka.
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.