Hornbach rozvíjí kampaň Dílo s designérem Yo Shimadou

středa, 16. ledna 2019, 14:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Hornbach pokračuje ve své kampani Dílo, nyní si mohou kutilové sami vyrobit stůl Utsuri Table.

Dílo 002: Utsuri Table od japonského designéra Yo Shimady, zdroj: Hornbach

Dílo 002: Utsuri Table od japonského designéra Yo Shimady, zdroj: Hornbach

Hobby řetězec Hornbach navazuje na loňskou kampaň Dílo, v níž začal propojovat domácí kutilství s exkluzivním designem. Po křesle „Lounge Chair“ od Sigurda Larsena nyní přichází s minimalistickým stolem „Utsuri Table“, který vytvořil japonský designér Yo Shimada z kanceláře Tato Architects.

Utsuri Table je vytvořen variabilně tak, aby se mohl přizpůsobit situaci dané místnosti – je možné jej rozkládat nebo zasouvat do sebe, a tak měnit jeho velikost a funkci. Pozornost přitahuje i neonová spodní strana stolu, která se odráží na různých úrovních bíle lakovaného povrchu. Tomuto zvláštnímu, ústřednímu designovému prvku odpovídá také název „Utsuri“, což volně přeloženo znamená „reflektující“ či „odrážející“.

Hornbach nabídne k Utsuri table návod i materiál, výroba však spočívá už na samotných kutilech. „Kutilům chceme dát možnost, aby svými řemeslnými schopnostmi probudili k životu kvalitní design,“ říká David Kolář, marketingový ředitel Hornbach pro Českou republiku a Slovensko, a dodává: „Přitom je Dílo 002 řemeslně náročné – mýlí se ten, kdo očekává sadu pro rychlou montáž. Výroba stolu Utsuri Table vyžaduje čas a precizní práci, ale věříme, že machři to zvládnou.“

Box „Hornbach edice Dílo 002“ s návodem pro montáž, šablonou pro vyříznutí konstrukčních dílů a plaketou pravosti je možné koupit za 199 Kč v projektových marketech Hornbach. Návod k výrobě lze alternativě stáhnout také v digitální podobě bezplatně na stránce: www.hornbach.cz/dilo. Na této webové stránce se také nachází filmová dokumentace k projektu.

Pod kreativním konceptem je podepsána německá agentura Heimat.

-stk-