Autor textu MediaGuru
Do čela marketingu společnosti Kika nábytek nastoupila Aneta Uhlíková.
Vedoucí marketingu společnosti Kika nábytek se koncem loňského roku stala Aneta Uhlíková. Na starosti bude mít aktivity na českém i slovenském trhu.
Pod jejím vedením plánuje Kika nábytek v marketingu výrazné změny. První z nich se týkají oblasti komunikace se zákazníky, kde byla z velké části zrušena neadresná distribuce reklamních materiálů. „Tyto propagační tiskoviny nahradí ucelenější a efektivnější koncept informování našich zákazníků. Na podzim letošního roku Kika vydá jak pro Českou, tak Slovenskou republiku vlastní rozsáhlý katalog,“ uvedla Aneta Uhlíková.
Aneta Uhlíková dříve pracovala ve vydavatelství Mladá fronta jako Direct Marketing Manager. Vystudovala podnikovou ekonomiku a management na ČZU v Praze.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 byla opět
v divácké skupině starší 15 let talkshow Všechnopárty. Následoval
seriál Vyprávěj, který měl zároveň nejvyšší sledovanost v 15–54.
Nejvíc diváků přišlo loni do slovenských kin na domácí filmový snímek
Černák.
Platforma Plex oficiálně rozšířila svou nabídku bezplatných televizních
kanálů podporovaných reklamou o několik nových tematických stanic.