Autor textu MediaGuru
V pondělí 7. ledna vyprší termín pro podávání přihlášek do
výběrového řízení na šéfredaktora stanice Vltava.
V pondělí 7. ledna končí lhůta pro doručení přihlášek do interního výběrového řízení na nového šéfredaktora stanice Vltava Českého rozhlasu (ČRo). Následovat bude hodnocení nabídek a pohovory. Jméno nástupce Petra Fischera vedení ČRo oznámí na konci ledna. ČTK to řekl mluvčí Jiří Hošna.
Předpokládaný nástup nového šéfredaktora stanice je 1. února. S dosavadním šéfredaktorem Petrem Fischerem rozhlas ke konci roku neprodloužil smlouvu.
Nového šéfredaktora vybere komise složená mimo jiné ze dvou zaměstnanců stanice Vltava. Kandidáti budou muset předložit návrh programové koncepce ČRo Vltava v letech 2019 - 2021. Kandidát musí být vysokoškolák s nejméně pěti lety praxe v médiích, z toho třemi roky v ČRo.
-čtk-
Autor textu MediaGuru
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 se stal premiérový
díl pořadu Superlov. Následovaly filmové ceny Český lev a nový seriál
O lidech a koních.
Všechnopárty zůstává nejsledovanějším pátečním pořadem po 20:00
v divácké skupině starší 15 let. Následují seriály Vyprávěj a Sex
O´Clock, které mají nejvyšší a vyrovnanou sledovanost v 15–54. Poprvé
se představila talk show U Adely.
Marks & Spencer navazuje spolupráci s herečkou Gillian Anderson, která
v rámci kampaně zastává pozici Chief Compliments Officer.