Magnesia pro „lví“ kampaň letos volí Kláru Melíškovou

středa, 20. března 2019, 10:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Magnesia se pro svou tradiční „lví“ kampaň letos spojila s herečkou Klárou Melíškovou.

Zdroj: KMV

Zdroj: KMV

Značka minerální vody Magnesia spustila 11. března kampaň na podporu svého dlouhodobého partnerství s českou filmovou cenou Český lev. Jako už tradičně i letos se spojila se známou hereckou hereckou tváří, jež je zároveň držitelkou tohoto ocenění. Tentokrát vsadila na Kláru Melíškovou, jež má na kontě České lvy už tři.

Magnesia svou „lví“ komunikaci staví na sérii spotů a duelu „dvou“ hereckých osobností. Zatímco v minulých letech se v duelu utkali například bratři Hádkovi, Jana Plodková s Hynkem Čermákem či Aňa Geislerová s Ondřejem Vetchým, od loňska si značka hraje s jedním hercem a jeho alter egem. Po Bolku Polívkovi se i Klára Melíšková „utkává“ sama se sebou, konkrétně v dvojroli herečky a její řidičky.

Kampaň poběží až do 7. dubna v televizi, na internetu a sociálních sítích, kde bude k vidění série šesti reklamních spotů mapujících cestu Kláry z domova až na předávání filmových cen.

Kreativní koncept pochází od agentury MilanoPraha. Produkci zajistila společnost Armada Films. Režie se ujal Roman Valent.

-stk-