Komunikaci Trinity Bank řídí Eva Čerešňáková

pondělí, 1. dubna 2019, 12:15 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Ředitelkou komunikace a mluvčí nové české banky Trinity Bank se stala Eva Čerešňáková.

Eva Čerešňáková, zdroj: Trinity Bank

Eva Čerešňáková, zdroj: Trinity Bank

Do čela komunikace nové české banky Trinity Bank (dříve Moravský Peněžní Ústav) přišla Eva Čerešňáková. Jako ředitelka komunikace i tisková mluvčí má na starosti interní a externí komunikaci banky, kontakt s médii a PR.

„Jsem moc ráda, že se mohu podílet na budování jména nové banky na českém trhu, která je unikátní tím, že je ryze česká a je postavena na silných firemních hodnotách a osobním přístupu ke klientům. V dnešní době, kdy se společnost zrychluje a technologizuje, je osobní přístup ve vzájemné komunikaci o to důležitější,” říká Eva Čerešňáková.

Eva Čerešňáková má v oboru marketingu a PR více než jedenáctiletou praxi. V minulosti například řídila komunikaci pro ČR a SK americké společnosti Citrix, zastávala pozici marketingové manažerky zemí východní Evropy pro IT společnost Veeam Software nebo řídila marketing Geetoo. Věnuje se také organizaci a moderování eventů v češtině i cizích jazycích. V letech 2016 až 2018 byla ředitelkou a spolumajitelkou soutěže Česká Miss.

Dlouhodobě je také aktivní v oblasti filantropie. V minulosti byla tváří kampaně Českého červeného kříže na podporu dárcovství krve. V roce 2009 založila vlastní projekt 4U2 s cílem získávání finančních prostředků na vzdělávání dětí v Bangladéši a v rámci tohoto projektu se v roce 2016 podařilo postavit základní školu. Již několik let také spolupracuje s organizací UNICEF.

Vystudovala obor Mezinárodní obchod s vedlejší specializací na ekonomickou žurnalistiku na Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE).

-stk-