Novým CEO e-shopu Bonami se stává Pavel Vopařil

čtvrtek, 23. května 2019, 12:20 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým šéfem e-shopu s nábytkem a bytovými doplňky Bonami se stává Pavel Vopařil.

Pavel Vopařil, zdroj: Bonami

Pavel Vopařil, zdroj: Bonami

Do čela e-shopu s nábytkem a bytovými doplňky Bonami přichází Pavel Vopařil. Na pozici CEO střídá Davida Šišku, jenž bude i nadále působit v investiční skupině Miton, která je vlastníkem Bonami.

Pavel Vopařil do Bonami přichází pozice venture partnera v Mitonu, jejíž součástí se stal loni v létě poté, co vedl miliardový prodej Slevomatu, tedy největší exit v historii skupiny. Má za sebou působení v managementu vydavatelství Economia a portálu Centrum.cz a také poradenské společnosti McKinsey.

„Bonami je místo, kam se naši zákazníci chodí inspirovat, když chtějí vylepšit svoje bydlení. Proto pro ně chystáme řadu změn v sortimentu, chceme celkově vylepšit zákaznickou zkušenost a taky Bonami lépe přizpůsobit jednotlivým trhům, kde působíme,” říká Pavel Vopařil a dodává:  „Reálně jsme s Davidem Šiškou ve vedení Bonami spolupracovali více než rok, takže společnost i lidi v ní znám dobře. Pro mě i tým Bonami to díky tomu nebude tak velká změna.“

David Šiška, zdroj: Bonami

David Šiška, zdroj: Bonami

David Šiška v Bonami působil téměř od jeho založení, z toho tři roky jako šéf. Po předání firmy na konci května bude společně s Mitonem hledat nové příležitosti v aktuálním portfoliu i v podobě nových investic. Část svého času bude dál věnovat Bonami v pozici předsedy představenstva a akcionáře.

-stk-