Distribuci VLM povede Jůzová, marketing časopisů Stejskalová

čtvrtek, 6. června 2019, 10:14 Lidé, Tisk , Aktualizováno MediaGuru

Josef Moravec odchází z vedení distribuce VLM, nahrazuje ho Simona Jůzová. Marketing časopisů nově řídí Lenka Stejskalová.

Simona Jůzová, Lenka Stejskalová, foto: VLM

Simona Jůzová, Lenka Stejskalová, foto: VLM

Mediální skupina Vltava Labe Media (VLM) nově obsazuje některé vedoucí posty. Změna se týká řízení distribuce a marketingu časopisů, potvrdila MediaGuru.cz společnost VLM. 

Novou ředitelkou distribuce společnosti Vltava Labe Media se stává Simona Jůzová. V pozici střídá Josefa Moravce, který do VLM přišel v roce 2016. Simona Jůzová má dlouholeté zkušenosti s vedením distribuce – dosud pracovala ve vedení distribuce magazínového vydavatelství Bauer Media (v současnosti začleněno do skupiny Mafra) a před tím řídila distribuci ve vydavatelství Stratosféra, které zase bylo pohlceno Bauer Media.

„Simona Jůzová je zkušeným odborníkem v oblasti distribuce, za kterou hovoří výsledky z jejího předchozího působení, kdy vždy stála ve vedení distribučních oddělení. Jsem proto velmi rád, že se stala součástí našeho týmu a podpoří tak naši strategii, která spočívá v dalším rozvoji a zkvalitnění distribučních služeb na centrální i regionální úrovni,“ uvedl Vít Nantl, generální ředitel a předseda představenstva VLM.

Marketing časopisů Vltava Labe Media pak od začátku června vede Lenka Stejskalová, která se ve VLM dosud starala o inzertní marketing na pozici Head of Sales Marketing and Back Office. Ve vedení marketingu časopisů střídá Andreu Brunclíkovou, která se rozhodla odejít.   

„Věřím, že Lenka Stejskalová bude pro marketing divize časopisů velkým přínosem. V rámci svého dlouhodobého působení ve vydavatelství se podílela na vývoji všech titulů. Zná naše čtenáře i klienty a díky novým nápadům posune náš marketing o krok dál,“ uvedla Jitka Afsahi, členka představenstva VLM zodpovědná za divizi časopisů.

„S Andreou Brunclíkovou i Josefem Moravcem budeme i nadále v kontaktu a nebráníme se vzájemné spolupráci i v budoucnu,“ doplňuje k personálním změnám Nantl.

Nejde o jediné změny ve vedení skupiny Vltava Labe Media. Jak už jsme informovali, z manažerské pozice v Deníku (zástupce ředitele redakcí) se Tomáš Skřivánek přesouvá na Slovensko, kde bude vést ekonomický týdeník Trend.

-mav-

Aktualizováno ve čtvrtek 6.6. 2019 v 16:15 o vyjádření managementu VLM