Časopis Kondice uvádí nový videoportál s placeným obsahem

čtvrtek, 12. září 2019, 14:45 Aktuality, Internet & Mobil, Tisk MediaGuru

Časopis Kondice inovuje svůj web a rozšiřuje nabídku placených videí.

Zdroj: VLM

Zdroj: VLM

Nejnovější webový projekt mediálního domu Vltava Labe Media (VLM) nabídne uživatelům stovky hodin cvičebních videí a další obsah zaměřený na cvičení, zdraví a výživu.

Původní web Kondice.cz obsahoval už několik let placený přístup k videím jógy. Nově je ale nabídka výrazně rozšířena o další sporty jako jsou funkční trénink, běhání, cvičení pro těhotné a po porodu, zdravotní cvičení a meditace. Videoportál také obsahuje databázi cviků. Všechna videa jsou vytvářena přímo pro portál. Předplatitelky získají přístup ke stovkám cvičebních videí, které si mohou libovolně vyhledávat nebo přidávat mezi svá oblíbená cvičení.

„Těší nás, že jsme na našem trhu průkopníky v placeném obsahu, který se zaměřuje na oblasti zdravého životního stylu. Zároveň věříme, že zpoplatněný exkluzivní obsah je správná cesta, kam se ubírat,” říká ředitel digitální divize Petr Bednář.

Videoportál cílí na ženy ve věku 20–50 let, které mají málo času a chtějí cvičit zrovna v době, která jim vyhovuje. „V zahraničí jsou podobné videoportály velkým trendem a přiklánějí se k němu i inzertní klienti, protože dává prostor kreativním formám spolupráce,” uvádí Patricie Honslová, která celý projekt ve VLM strategicky zastřešuje.

-mav-