ČPP podpoří v kampani svůj produkt Domex+

neděle, 15. září 2019, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Česká podnikatelská pojišťovna podporuje v kampani pojištění majetku.

Zdroj: ČPP

Zdroj: ČPP

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) spustila svou podzimní kampaň, v rámci které chce podpořit pojištění majetku. K produktu Domex+, který poprvé představila loni na jaře, nabízí novým klientům jako bonus rozšířené asistenční služby na rok zdarma.

„Náš Domex+ je sestaven tak, aby pojistná ochrana vždy obsahovala nejširší možný rozsah pojistných nebezpečí, jaký dnes je možné sjednat. Samozřejmostí u produktu Domex+ jsou i asistenční služby, které jsou k dispozici 24 hodin denně. Lidem v nouzi zajistíme služby například instalatérů, plynařů, topenářů nebo zámečníků. Tyto služby nabízíme ke každé nové smlouvě v rámci kampaně na rok zdarma,“ vysvětluje zacílení kampaně Jolana Kolaříková, ředitelka úseku marketingu.

Kampaň poběží od září do konce roku. „Kampaň podpoří také televizní spot s Patem a Matem, který je vtipným návodem, jak se pojistit úplně jednoduše,“ doplňuje Kolaříková. Spot bude k vidění na televizních kanálech společností Nova Group, Prima Group, TV Barrandov a Óčku.

Produkt podpoří také vizuály na stálých outdoorových plochách pojišťovny po celé České republice. Dále se objeví v tisku, například v Právu, Denících ČR, MF Dnes, Lidových novinách, Blesku Hobby, Blesku Bydlení, Blesku, Metru, 5plus2, TV Maxu, Moje Bydlení, Týdnu, Model Hobby, Domov, Chataři a Chalupáři, Udělej si sám, Marienne Bydlení, Katka – Náš útulný byt a dalších.

-zue-