Autor textu MediaGuru
Distribuční společnost PNS má opět nového předsedu představenstva, stal
se jím Vít Rozsypal.
Novým předsedou představenstva První novinové společnosti (PNS), která je největším českým distributorem tisku, se od 13. září 2019 stal jeho dosavadní místopředseda Vít Rozsypal. Druhým členem představenstva i nadále zůstává Petr Novák. Dosavadní předseda představenstva Petr Chvátal ze společnosti odchází. Změny na svém zasedání schválila dozorčí rada společnosti.
„Tento krok neznamená změnu strategie skupiny PNS. Naše společnosti, tedy PNS a Mediaservis, budou i nadále pokračovat v zahájených projektech s cílem poskytovat co nejkvalitnější služby klientům, předplatitelům i svým akcionářům,“ uvedl nový předseda představenstva PNS Vít Rozsypal.
Petr Chvátal byl předsedou představenstva PNS jmenován od letošního února, ve funkci tak vydržel jen několik měsíců.
Vít Rozsypal nastoupil po ukončení studia do společnosti KPMG. V roce 2008 se stal ředitelem ekonomického úseku v pojišťovně Kooperativa. Od roku 2010 působil souběžně v pojišťovně Kooperativa a v České podnikatelské pojišťovně.
Hlavními akcionáři PNS jsou společnosti Mafra (37,51 %), VLM (35 %) a Czech News Center (27,02 %).
-mav-
Autor textu MediaGuru
Oneplay Sport připraví na nedělní 318. derby pražských klubů Sparta a Slavia speciální vysílání. Poprvé při přenosu Chance Ligy zapojí do
zápasového studia diváky. Televizní produkce zároveň využije 20 kamer
včetně dronu.
Vedení České televize vypracovalo krizový scénář pro rok 2027, podle
kterého by snížení příjmů České televize o 350 mil. Kč neohrozilo
závazky, které jí plynou ze zákona i z Memoranda o médiích veřejné
služby.
Tematická stanice Dog and Cat TV zaměřená na chovatele a milovníky
domácích zvířat vstoupí 1. září na český trh. Plně lokalizovaný
kanál bude dostupný v nabídkách Vodafone TV a SledováníTV.